Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

LEONARDO termotriko černé sada 20 ks cena včetně poštovného | VĚCI NA FOTBAL

_______________________
Aktuality
 
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Facebook

LEONARDO termotriko černé sada 20 ks cena včetně poštovného

Číslo výrobku:
CA049820
 
VÝROBCE:
 
Běžná cena:
3.999 Kč
 
Naše cena s DPH:
2.499 Kč
 
Naše cena bez DPH:
2.065,17 Kč
 
Cena v cizí měně:
99,96 €
 
Ušetříte:
1.500 Kč (38 %)
 
Množství:
560
 
Termín dodání:
Skladem
 
Velikost:
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Cena je včetně poštovného a balného, v průběžné faktuře se vám nezobrazí a přiskočí cena podle vybrané dopravy. Na to neberte ohled, finálová cena bude nižší. Pokud chcete trik víc, napište do poznámky kolik jich potřebujete a jaké velikosti. Rovněž v sadě 20 kusů si můžete namíchat velikosti podle přání. I toto napište do poznámky. Cena každého dalšího přidaného trika je 115 Kč včetně DPH. 

Termotriko ROLY Leonardo vám zajistí potřebné pohodlí a kvalitní ochranu proti chladnému počasí za každé situace. Ať už na pracovišti, při volnočasových aktivitách a sportu nebo třeba při každodenních pracovních činnostech. Termotriko Leonardo, díky unikátní konstrukci, přilne na tělo a pomáhá tak organismu s termoregulací. Udržení optimální tělesné teploty navzdory podmínkám je totiž jedna z nezbytných funkcí našeho organismu. Pokročilá polyamid-elastanová struktura textilie se anatomicky přizpůsobí konturám vašeho těla a při volbě odpovídající velikosti nikterak nebrání pohybu. Navíc je velmi příjemná na dotek. Speciální prodyšný a zároveň odolný úplet na přední straně a na zádech, elastický
žebrovaný úplet v oblasti loktů a zpevněné elastické ukončení trika podtrhují už tak energický design produktu vybízející k fyzické aktivitě. 92% polyamid / 8% elastan, 230 g/m2.

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz