Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

LEONARDO termotriko černé výprodej | VĚCI NA FOTBAL

_______________________
Aktuality
 
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Facebook

LEONARDO termotriko černé výprodej

Číslo výrobku:
CA0498
 
VÝROBCE:
 
Běžná cena:
290 Kč
 
Naše cena s DPH:
189 Kč
 
Naše cena bez DPH:
156,19 Kč
 
Cena v cizí měně:
7,56 €
 
Ušetříte:
101 Kč (35 %)
 
Množství:
303
 
Termín dodání:
Skladem
 
Velikost:
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Proč je to ve výprodeji za takovouto cenu?  Protože výrobce trochu posunul velikostní označení. Máte-li běžně S, vezměte triko M/L - máte li M, vezměte M/L - máte-li L, vezměte XL/XXL - máte-li XL, vezměte XXXL. Jinak je to dostatečně elastické, takže rezervy jsou... Pokud si nejste jistí, zavolejte na 602 358 545, tam vám poradí.

Termotriko ROLY Leonardo vám zajistí potřebné pohodlí a kvalitní ochranu proti chladnému počasí za každé situace. Ať už na pracovišti, při volnočasových aktivitách a sportu nebo třeba při každodenních pracovních činnostech. Termotriko Leonardo, díky unikátní konstrukci, přilne na tělo a pomáhá tak organismu s termoregulací. Udržení optimální tělesné teploty navzdory podmínkám je totiž jedna z nezbytných funkcí našeho organismu. Pokročilá polyamid-elastanová struktura textilie se anatomicky přizpůsobí konturám vašeho těla a při volbě odpovídající velikosti nikterak nebrání pohybu. Navíc je velmi příjemná na dotek. Speciální prodyšný a zároveň odolný úplet na přední straně a na zádech, elastický
žebrovaný úplet v oblasti loktů a zpevněné elastické ukončení trika podtrhují už tak energický design produktu vybízející k fyzické aktivitě. 92% polyamid / 8% elastan, 230 g/m2.

 

1541664611-leonardo 99.pdf

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz